Güller & Göller Turu

Turun Adı : GÜLLER & GÖLLER TURU
Gezi Süresi : 2 GECE KONAKLAMALI 4 GÜN
Ulaşım : LÜKS ARAÇLAR
Konaklama : GREEN GARDEN  – RAMADA BY WYNDHAM ISPARTA
Tur Tarihi : 19-23 / 20-24 / 21-25 TEMMUZ
Gezilecek yerler : PAMUKKALE – BURDUR – SALDA GÖLÜ – LAVANTA VE GÜL BAHÇELERİ – ISPARTA ANTALYA – ALANYA

 

 

 

 

 

1.GÜN|PERŞEMBE

Gaziantep Kalkış Günü

Değerli misafirlerimiz, Perşembe Akşam Saat 18:00 da Gaziantep ünv. Karşısından hareket ediyoruz. 18:30 de Emek Celal Doğan Park’ında toplanıyoruz. Saat 19:30 da Kültür ve eğlence dolu turumuza başlıyoruz

 

2.GÜN|CUMA

PAMUKKALE TRAVERTENLERİ – HİERAPOLİS – NEKROPOL – DOMİTİAN KAPISI – SÜTUNLU CADDE – SALDA GÖLÜ

Değerli misafirlerimiz, Sabah saatlerinde Denizli’ye varıyoruz. Aldığımız sabah kahvaltımızın ardından tarihin canlı bir örneği olan Hierapolis Antik Kenti’nde; Roma Hamamları, Gymnasium, Büyük Kilise, Antik Havuz, Apollon Tapınağı, Nimpheum (Anıt Çeşme), Antik Tiyatro, Sütunlu Cadde, Bizans Kapısı, Roma Zafer Kapısı ve Nekropol’ü geziyoruz. Daha sonra termal suların içindeki kirecin çökeltisiyle oluşan Pamukkale Travertenlerinin beyazlığında üzerinde çıplak ayaklarımızla geziyoruz.(Dileyen misafirlerimiz yüzebilirler.) Antik dönemlerden bu yana milyonlarca insanın şifa bulmak amacıyla ziyaret ettiği Hierapolis Antik Kenti, bugün hem şifalı termal suları hem de antik dönemin en güzel sanat eserleri ile bizi beklemektedir. Bölgede verdiğimiz serbest zamanda dileyen misafirlerimiz sıcak-soğuk bir şeyler içebilir mükemmel manzaranın keyfini çıkarabilirler. Rehberimizin vereceği serbest zamanın ardından Pamukkale Tekstil Atölyelerinde alış-veriş molası veriyor ve öğle yemeğimize geçiyoruz. Yemek sonrası, Rehberimizin belirttiği saatte hareket ederek beyaz kumsalları ile Türkiye’nin Maldivleri olarak adlandırılan Salda Gölü’ne kısa bir yolculuk yapıyoruz. Salda Gölü; magnezyum yüklü beyaz kayalar ve göl toprak yapısındaki mineraller sayesinde çeşitli hastalıklara da iyi geldiği bilinmektedir. Göldeki magnezyum yüklü beyaz kayaların Mars’ta örneklerinin bulunduğunu kanıtlayan araştırmalarda mevcuttur. Ülkemizin en çok rağbet gören bölgelerinden biri haline gelen Salda Gölünde keyifli vakit geçirip, yüzme molası veriyor, bolca güneşleniyoruz Ardından bölgenin en nezih otellerinden biri olan otelimize, Dinlenmek ve akşam yemeğimizi almak üzere yerleşiyoruz.

Konaklama: GREEN GARDEN HOUSE

Alışveriş Noktaları: Pamukkale tekstil atölyeleri

Sabah Kahvaltısı: Bölgede (Ekstra)

Öğle Yemeği:  Pamukkale Restoranları (Ekstra)

Akşam Yemeği: Otelimizde (Ücrete Dahil)

 

3.GÜN|CUMARTESİ

KARATAŞ GÖLÜ –LAVANTA KOKULU KÖY KUYUCAK KÖYÜ – BURDUR GÖLÜ – LİSİNİA DOĞAL YAŞAM PROJE ALANI – LAVANTA HASADI –BURDUR –GÜNEYKENT (GÜL KENTİ) – GÜL HASADI – EĞİRDİR GÖLÜ – SEYİR TERASI – ISPARTA

Değerli misafirlerimiz, Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltının ardından, otel imkanların dan faydalandıktan sonra rehberimizin belirttiği saatte aracımıza binerek yeniden keşfetmek için yola çıkıyoruz. Yol üzerinde Göller bölgesinin en güzel göllerinden bir tanesi olan Karataş Gölü gidiyoruz. Gölün eşsiz manzaralarını fotoğraflıyoruz. mevsime göre Lavanta Tarlalarını fotoğraflamak ve bölgedeki doğal yaşamı incelemek üzere Lavanta Kokulu Kuyucak Köyü üzerinden Lisinia Doğal Yaşam Proje Alanına geçiyoruz. Bu anlamlı projeye destek olurken Lavanta Tarlalarını fotoğraflıyor ve bu bitkilerden yapılan çeşitli ürünlerden satın alma şansı buluyoruz. Ardından Şirin mi şirin, tabiat ile iç içe, kendine has dokusu, lezzetleri, gölü ve bir çok tarihi köşesi ile rağbet gören illerimizden birisi olan BURDUR’a geçiyoruz Burdur da Panoramik şehir turumuzu Yaparken Saat kulesini görüyoruz. Rehberimizin anlatımı ile Burdur arkeoloji müzesi ve eserleri hakkında bilgi alıyoruz. Sonrasın da  Öğle yemeği ve alışveriş için kısa bir serbest zaman veriyoruz  Serbest zaman sonrası aracımıza binerek Isparta‘nın  “GÜL KENTİ GÜNEYKENT” beldesine doğru hareket ediyoruz. ISPARTA‘da yetiştirilen güllerin büyük kısmının üretimini sağlayan bu şirin belde de; belde belediyesi ve halkı gelen konuklarına gül hasadı döneminde gelenek, görenek, yemek ve beldenin diğer güzelliklerini tanıtarak, kültürlerarası kaynaşmaya katkı sağlamaktadır. Buraya ulaştığımızda, biraz dinleniyor ve gül tarlası işçilerinden gül hasadı hakkında bilgi aldıktan sonra, önlüklerimizi giyerek, güllere dokunup, koklayarak,  çıplak elle gül hasadının keyfine varıyoruz. Bu güzel ve renkli manzarada bol bol fotoğraf çekme imkânına sahip olacağız. Gül Evi, Yunus Emre Evi‘ni gezip, alışveriş için serbest zaman veriyoruz. Bu esnada, Güneykentli hanımların el emeği göz nuru, yapmış oldukları hediyelik eşyalar ile gül yağı, gül reçeli, gül kremi ve gül şurubundan satın alabilirsiniz Ardından Eğirdir’e gidiyoruz. Burada seyir terasında Eğridir Gölü’nün harika manzarasını seyrederken fotoğraf paylaşımlarımızı yapıyoruz. Akşam çaylarımızı, bu güzel ortamda içtikten sonra, ISPARTA’ya hareket ediyoruz. Sırası ile FİRDEVS BEY BEDESTENİ’ni Isparta’ya Gül’ü getiren, GÜLCÜ İSMAİL EFENDİ HEYKELİ’ni, ISPARTA’nın sembolü GÜL HEYKELİ’ni görüyoruz. ISPARTA merkezde meşhur, Gül Suyu, Gül Lokumu, Gül Sabunu alışverişlerimizi yapmak için otelimizin yakınında bulunan fabrika satış mağazalarına uğruyoruz. Ardından Dinlenmek ve Akşam yemeğimizi almak için Isparta şehir merkezinde bulunan 5*lı otelimize yerleşiyoruz.

Konaklama: RAMADA BY WYHDEM ISPARTA

Alışveriş Noktaları: Lisinia Doğal Yaşam Proje Alanı, Güneykent gül kenti, Isparta Çarşısı

Sabah Kahvaltısı: Otelimizde Açık büfe (Ücrete Dahil)

Öğle Yemeği:  Burdur veya Isparta Restoranları (Ekstra)

Akşam Yemeği: Otelimizde (Ücrete Dahil)

 

4.GÜN|PAZAR

ANTALYA – KURŞUNLU ŞELALESİ – KONYA ALTI PLAJI – DAMLATAŞ MAĞARASI – ALANYA KALESİ

Değerli misafirlerimiz, Sabah otelimizde aldığımız açık büfe kahvaltı sonrasında.  Ülkemizin Turizm Cenneti Antalya’ya doğru hareket ediyoruz. 2 saatlik yolculuğun ardından, İlk olarak ülkemizin en meşhur plajlarından olan Konyaaltı plajına gidiyoruz. Burada Deniz kum ve güneşin keyfini doyasıya yaşıyoruz.  Muhteşem doğanın içinde kendimizi bulacağımız Kurşunlu şelalesine gidiyoruz. Burada güzel fotoğraflar çekerek paylaşımda bulunuyoruz.  Ardından, Aracımıza binerek Belek, Serik, Manavgat istikametinde 2 saatlik seyahat sonrası Alanya’ya ulaşıyoruz. Burada Deniz kenarında Damlataş mağarasını ve Alanya kalesini geziyoruz. Ardından Alanya çarşısında kısa bir serbest zaman vererek dileyen misafirlerimiz burada hediyelik alışverişi yapabilirler. Serbest zaman sonrası bölgeden ayrılıyoruz. Gaziantep’e doğru dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Kültür ve Eğlence dolu turumuzu tamamlıyoruz. Eğlenceli yolculuk sonunda 04:00 sularında Gaziantep’e ilk kalkış noktamıza varıyoruz. Siz değerli misafirlerimizi aldığımız yerlere bırakıyoruz. Başka bir organizasyonda görüşmek dileğiyle ayrılıyoruz. HOŞÇAKALIN…

Alışveriş Noktaları: Antalya ve Alanya çarşıları

Sabah Kahvaltısı: Otelde Açık büfe (Ücrete Dahil)

Öğle Yemeği:  Antalya restoranları (Ekstra)

Akşam Yemeği: Otelimizde (Ücrete Dahil)

 

ÜCRETE DÂHİL OLAN HİZMETLER

 • 2 Gece Otel Konaklama
 • 2 Sabah Kahvaltısı
 • 2 Akşam Yemeği
 • Profesyonel Rehberlik Hizmetleri
 • TURSAB Seyahat Sigortası
 • Kaliteli Hizmet ve Memnuniyet Garantisi
 • Yüksek Model Turizm Araçları ile Seyahat
 • Önem Turizm hijyen seti
 • Aktivite ve Eğlence Transferleri
 • Otopark ve Otoban Ücretleri
 • ÖNEM TURİZM güvencesi

 

 

TUR ÜCRETLERİ:  
NAKİT 990.TL
K.K. TEK ÇEKİM 990.TL
K.K. 3 TAKSİT 1090.TL
K.K. 5 TAKSİT 1150.TL
TEK KİŞİ / SİNGLE 1300.TL
ÇOCUK ÜCRETİ(6-11YAŞ) 700.TL
KOLTUK ÜCRETİ(0-5 YAŞ) 500.TL

 

 

 

ÜCRETE DÂHİL OLMAYANLAR

 • Öğle yemekleri
 • Kişisel aktiviteler ve harcamalar
 • Son Gün Akşam Yemeği
 • Ören yeri ve Milli park giriş ücretleri

 

 

ÖDEME NOTLARI

 • Turumuza kayıt yaptırıp yerinizi garantiye almak için kişi başı 290TL ön ödeme(kapora) ödemesi yapmanız yeterlidir. Kalan ücreti tur kalkış zamanından 72 saat öncesine kadar tamamlayabilirsiniz.
 • Kaparo ödemesini nakit veya kredi kartı ile yaparak, kalan ödemeyi nakit – kredi kartı – hesaba havale olarak yapabilirsiniz. Ya da (kaparo ödemesi dâhil) bütün ödemeyi kayıt yaptırırken kart ile ödeyebilir ve taksit yaptırabilirsiniz.
 • Kredi kartınıza ait bankanız ile olan anlaşmamıza / kampanyalarımıza özel değişen vade farkı seçenekleriyle 12 aya varan taksit imkânından yararlanabilirsiniz.
 • Özel günler haricindeki bütün turlarımızda tur tarihinden 72 saat öncesine kadar koşulsuz iptal etme hakkına sahipsiniz. Yapılan iptallerde yapılan ödemenin tamamının iadesi yapılır. Son 72 saat içerisine girmiş olan iptallerde acentenin (varsa) zararı kadarı kesilip kalan ödemenin iadesi yapılır.
 • Çocuk ücretleri iki yetişkin yanında geçerlidir.

TUR NOTLARI

 • Araçlarımızda misafirlerimiz için maskemiz bulunacaktır.
 • Araçlarımızda istediğiniz zaman kullanabileceğiniz dezenfektan ve kolonya imkânı olacaktır.
 • Günlük ateş ölçümleri yapılacaktır.
 • Tur Araçlarımızda sosyal mesafe kurallarına uygun yerleşim düzeninde misafirimize hizmet verilecektir.
 • Araçlarımız misafirlerimiz gelmeden önce dezenfekte edilecek, sizler için hazır olacaktır.
 • Misafirlerimizden rezervasyon yapılmadan önce HES kodu alınacak, daha sonra rezervasyon yapılacaktır.
 • Rehberimiz belirtilen programa mümkün olduğunca uymak kaydı ile beklenmeyen hava ve yol şartlarına göre tur programında değişiklik yapabilir. Rehberin tur sırasında verdiği saatlere misafirler tarafından uyulmaması sonucunda, tur programında yazdığı halde gezilemeyen yerlerden acente sorumlu değildir. Tur öncesi ve tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle ve mücbir sebepler ile yapılamayan turlarda acentenin sorumluluğu yoktur.
 • Tur başlamadan önce ve tur sırasında doğal afet, terör, sokak hareketleri, kriz veya diğer ülkesel sebeplerden dolayı iptaller gelmesi ve yeterli sayıya ulaşılamadığı takdirde acentemiz tur veya turları iptal etme veya bir sonraki haftaya aktarma hakkına sahiptir. İptal durumunda acentemiz misafirlerine bizzat haber vermek ile yükümlüdür.
 • Öğle yemekleri bölgelere göre serbest olarak alınırken, yemek imkânı kısıtlı olan bölgelerde rehberimizin ve tur programımızda operatörlerimizin önerdiği tesislerde yemek alınacak olup menü fiyatlarını restoranlar belirlemektedirler. Misafirlerimiz hizmet aldıkları tesislerden fiş ya da faturalarını temin edebilirler.
 • Dönüş tarihinde 28 hafta (7 aylık) ve üzeri olan hamileler paket tura kanunen katılamazlar. Ancak, doktordan alınacak “seyahatinde herhangi bir sakınca yoktur” ibaresi yer alan raporla seyahat edebilirler. (Doktor raporu tarihi 7 günden eski olamaz) Hamilelik döneminin 36 hafta (9 aylık) ve sonrasında ise doktor raporu olsa dahi hamile yolcuların seyahatine kanunen izin verilmez.
 • Müze Kartı ile giriş yapılabilen müze ve ören yerlerine misafirlerimiz müze kart temin edebilir veya giriş ücretlerini ödeyebilirler. Misafirin in isiyatif bağlıdır.  Müze Kart, Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından sadece Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına verilen bir karttır. Müze Kartı olanlar, bir yıl boyunca Kültür ve Turizm Bakanlığı’na bağlı olan tüm müzelerde ve ören yerlerinde ücretsiz ziyaret hakkı kazanır.  18 yaş altı kişiler için müzeler ücretsizdir. T.C. vatandaşı olmayan konuklarımıza müze kart maalesef verilememektedir. Tam müze kartı ücreti 60 TL, Öğrenci müze kartı ücreti 30 TL’dir. Müze Girişleri öğretmenlerimiz için ücretsizdir.