Salda Pamukkale Isparta Turu

Turun Adı : SALDA – PAMUKKALE – ISPARTA TURU
Gezi Süresi : 2 GECE 3 GÜN
Ulaşım : LÜKS TURİZM ARAÇLARI
Konaklama : 4* TRİPOLİS HOTEL PAMUKKALE

5* BARİDA HOTEL ISPARTA

Tur Tarihleri : 03-06 HAZİRAN

 

TÜRKİYE’NİN MALDİVLERİ SALDA GÖLÜ

HER YIL YERLİ-YABANCI BİNLERCE TURİSTİN UĞRAK NOKTASI PAMUKKALE

GÜLLER VE GÖLLER DİYARI ISPARTA & LAVANTA HASADI

BÖLGENİN TEK 5 YILDIZLI OTELİ  5* BRİDA HOTEL VE PAMUKKALE TRAVERTENLERİ MANZARALI 5 HAVUZLU TRİPOLİS HOTEL KONAKLAMA AYRICALIĞI İLE..

HEM KÜLTÜR TURU HEM TATİL

 

1.GÜN | 03 HAZİRAN AREFE GÜNÜ

HAREKET GÜNÜ

Pazartesi akşamı 17:30’da Üniversite Atapark önünden misafirlerimizi alarak 18:00’da Celal Doğan Parkında oluyoruz. 18:30 hareket saatimiz geldiğinde ilk rotamız Pamukkale’ye doğru eğlenceli seyahatimize başlıyoruz. (İftar vakti tesislerde olunacaktır.)

2.GÜN |04 HAZİRAN BAYRAMIN 1. GÜNÜ

DENİZLİ – PAMUKKALE TRAVERTENLERİ – HİERAPOLİS – NEKROPOL – DOMİTİAN KAPISI – SÜTUNLU CADDE – OTEL AKTİVİTELERİ

Değerli misafirlerimiz, Sabah saatlerinde Denizli’ye varıyoruz. Aldığımız sabah kahvaltımızın ardından tarihin canlı bir örneği olan Hierapolis Antik Kenti’nde; Roma Hamamları, Gymnasium, Büyük Kilise, Antik Havuz, Apollon Tapınağı, Nimpheum (Anıt Çeşme), Antik Tiyatro, Sütunlu Cadde, Bizans Kapısı, Roma Zafer Kapısı ve Nekropol’ü geziyoruz. Daha sonra termal suların içindeki kirecin çökeltisiyle oluşan Pamukkale Travertenlerinin beyazlığında üzerinde çıplak ayaklarımızla geziyoruz.(Dileyen misafirlerimiz yüzebilirlerde.) Antik dönemlerden bu yana milyonlarca insanın şifa bulmak amacıyla ziyaret ettiği Hierapolis Antik Kenti, bugün hem şifalı termal suları hem de antik dönemin en güzel sanat eserleri ile bizi beklemektedir. Bölgede verdiğimiz serbest zamanda dileyen misafirlerimiz sıcak-soğuk bişeyler içebilir mükemmel manzaranın keyfini çıkarabilirler. Rehberimizin vereceği serbest zamanın ardından Pamukkale Tekstil Atölyelerinde alış-veriş molası veriyor ve öğle yemeğimize geçiyoruz. Öğle yemeğimizin ardından travertenler manzaralı otelimize geçiyoruz.

3 açık ve 2 kapalı havuz, Türk hamamı, sauna, SPA, fitness, tuz odası vb. imkanların bulunduğu otelimizin tadını çıkarıyor, turistik Pamukkale bölgesinde serbest zaman veriyoruz. Akşam yemeği sonrasında otelimizde yapılacak olan canlı müzik eğlencesinde buluşuyoruz. Canlı müzik sonrasında günün yorgunluğunu atmak üzere dinlenmeye geçiyoruz.

Konaklama: 4* TRİPOLİS HOTEL PAMUKKALE

Sabah Kahvaltısı: Pamukkale Restoranları Açık Büfe (Ücrete Dahil)

Öğle Yemeği:  Pamukkale Restoranları Açık Büfe veya Set Menü (Ekstra)

Akşam Yemeği: Otelimizde Açık Büfe veya Set Menü (Ücrete Dahil)

 

3.GÜN |05 HAZİRAN BAYRAMIN 2. GÜNÜ

OTEL İMKANLARI – SALDA GÖLÜ – KARATAŞ GÖLÜ – EREN ÇAYI – ISPARTA

Değerli misafirlerimiz, sabah otelimizde aldığımız açık büfe kahvaltı ve otel imkanlarından faydalandıktan sonra rehberimizin belirttiği saatte hareket ederek beyaz kumsalları ile Türkiye’nin Maldivleri olarak adlandırılan Salda Gölü’ne kısa bir yolculuk yapıyoruz. Salda Gölü; magnezyum yüklü beyaz kayalar ve göl toprak yapısındaki mineraller sayesinde çeşitli hastalıklara da iyi geldiği bilinmektedir. Göldeki magnezyum yüklü beyaz kayaların Mars’ta örneklerinin bulunduğunu kanıtlayan araştırmalarda mevcuttur. Ülkemizin en çok rağbet gören bölgelerinden biri haline gelen Salda Gölünde keyifli vakit geçirip tam gün yüzme molası veriyor, bolca güneşleniyoruz. Salda Gölü’nden Isparta’ya hareket ederken güzergahımız üzerinde Karataş Gölü, Eren Çayı’nı fotoğraflıyoruz. Keyif dolu ve tatilimsi bir günün ardından dinlenmek üzere bölgenin tek 5 yıldızlı oteli olma özelliğine sahip kapalı havuz, spa, masaj, spor salonu gibi imkanları olan otelimize geçiyoruz. Dileyen misafirlerimiz ile akşam eğlenceleri için şehir cafelerine vb. gidilebilir. Grubun isteğine göre tur sorumlumuz organizasyon yapabilir.

Konaklama: 5* BARİDA HOTEL ISPARTA

Sabah Kahvaltısı: Otelimizde Açık Büfe (Ücrete Dahil)

Öğle Yemeği:  Pamukkale Burdur İstikameti (Ekstra)

Akşam Yemeği: Otelimizde Açık Büfe veya Set Menü (Ücrete Dahil)

 

4.GÜN |06 HAZİRAN BAYRAMIN 3. GÜNÜ

ISPARTA – LAVANTA KOKULU KÖY KUYUCAK KÖYÜ – BURDUR GÖLÜ – LİSİNİA DOĞAL YAŞAM PROJE ALANI – LAVANTA HASADI – SÜLEYMAN DEMİREL MÜZESİ – BURDUR MÜZESİ – İNSUYU MAĞARASI -SAGGALASOS ANTİK KENTİ – EĞİRDİR GÖLÜ – SEYİR TERASI

Değerli misafirlerimiz, sabah otelimizde aldığımız açık büfe kahvaltı sonrasında mevsime göre Gül yada Lavanta Tarlalarını fotoğraflamak ve bölgedeki doğal yaşamı incelemek üzere Lavanta Kokulu Kuyucak Köyü üzerinden Lisinia Doğal Yaşam Proje Alanına geçiyoruz. Bu anlamlı projeye destek olurken Lavanta ve Gül Tarlalarını fotoğraflıyor ve bu bitkilerden yapılan çeşitli ürünlerden satın alma şansı buluyoruz. Mis kokulu gezimizin ardından Saggalasos Antik Kenti’nden çıkarılan arkeolojik buluntuların bulunduğu Burdur Müzesini ve Süleyman Demirel Müzesini geziyoruz. Sonrasında İnsuyu Mağarası’nı keşfediyoruz ve heykeltıraşlığın başkenti Saggalasos Antik Kenti‘ne gidiyoruz. Göreceğimiz yerler arasında 2 yy.da Roma İmparatorluğu’nun ihtişamını göstermek için inşa edilen ve 7 farklı taş kullanılarak oluşturulan Antoninler Çeşmesi de bulunmaktadır. Yürüyerek gerçekleştireceğimiz antik kent gezisi sonrası Akpınar Köyü’ne doğru hareket ediyoruz.  Seyir terasında Eğridir Gölü‘nün harika manzarasını seyrettikten ve fotoğraf molası verdikten sonra turumuzu tamamlıyoruz.

Akşam saatlerinde bölgeden ayrılıp Gaziantep’e dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Kültür dolu turumuzu tamamladıktan sonra eğlenceli yolculuğumuz ile 05:30 sularında Gaziantep’e ilk kalkış noktamıza varıyoruz. Siz değerli misafirlerimizle başka turlarımızda görüşmek üzere ayrılıyoruz.

Alışveriş Noktaları: Lisinia Doğal Yaşam Proje Alanı, Isparta Çarşısı

Sabah Kahvaltısı: Otelimizde Açık Büfe (Ücrete Dahil)

Öğle Yemeği:  Burdur veya Isparta Restoranları (Ekstra)

Akşam Yemeği: Dönüş Güzergahında Güvenilir Tesislerde (Ekstra)

 

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

 • Yüksek model Araçlar ile Seyahat
 • Profesyonel Kokartlı Rehberlik Hizmetleri
 • 2 Gece 5*ve 4* Otel Konaklaması
 • Otellerimizin Kapalı Havuz, Hamam, Buhar Odası, Akşam Eğlencesi vb. Ücretsiz Aktivite ve İmkanları
 • Otelde Alınan 2 Akşam Yemeği
 • İlk Gün Dahil 3 Sabah Kahvaltısı
 • Milli Park Giriş Ücretleri
 • Otopark ve Otoban Ücretleri
 • TURSAB Seyahat Sigortası
 • Araç İçi İkramlar
 • Kaliteli Hizmet ve Memnuniyet Garantisi
ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 • Öğle Yemekleri ve İçecekler
 • Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
 • Kişisel Harcamalar

 

YETİŞKİN TUR ÜCRETİ
NAKİT : 850.TL
KREDİ KARTI TEK ÇEKİM : 885.TL
Otelde Tek Kişilik SNG Oda Farkı : +175.TL

 

ÇOCUK TUR ÜCRETİ (İKİ YETİŞKİN YANINDA GEÇERLİ)
06-11 YAŞ İNDİRİMLİ : 695.TL  
0-06 YAŞ : 0.TL(Araçta Koltuk Verilemeyebilir). Koltuk ücreti: 300.TL  

 

ÖDEME NOTLARI
 • Turumuza kayıt yaptırıp yerinizi garantiye almak için kişi başı 150TL ön ödeme(kaparo) ödemesi yapmanız yeterlidir. Kalan ücreti tur kalkış zamanından 72 saat öncesine kadar tamamlayabilirsiniz.
 • Kaparo ödemesini nakit olarak yapıp kalan ödemeyi nakit – kredi kartı – hesaba havale olarak yapabilirsiniz. Ya da (kaparo ödemesi dahil) bütün ödemeyi kayıt yaptırırken kart ile ödeyebilirsiniz.
 • Kredi kartınıza ait bankanız ile olan anlaşmamıza/kampanyalarımıza özel değişen vade farkı seçenekleriyle 9 aya varan taksit imkanınız mevcuttur.
 • Öğle yemekleri bölgelere göre serbest olarak alınırken, yemek imkanı kısıtlı olan bölgelerde rehberimizin ve tur programımızda operatörlerimizin önerdiği tesisler olup menü fiyatlarını restorantlar belirlemektedirler. Misafirlerimiz hizmet aldıkları tesislerden fiş yada faturalarını temin edebilirler.
 • Özel günler haricindeki bütün turlarımızda tur tarihinden 8 gün öncesine kadar yapılan iptallerde yapılan ödemenin tamamının iadesi yapılır. Son 8 güne girmiş olan iptallerde acentenin (varsa) zararı kadarı kesilip kalan ödemenin iadesi yapılır.
ACENTA & TUR NOTLARI
 • Rehberimiz belirtilen programa mümkün olduğunca uymak kaydı ile beklenmeyen hava ve yol şartlarına göre tur programında değişiklik yapabilir. Rehberin tur sırasında verdiği saatlere misafirler tarafından uyulmaması veya diğer sebeplerden zaman kaybı yaşanması sonucunda, tur programında yazdığı halde gezilemeyen yerlerden acenta sorumlu değildir. Tur öncesi ve tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle ve mücbir sebepler ile yapılamayan turlarda acentanın sorumluluğu yoktur.
 • Programda “opsiyonel” olarak belirtilen bölgeler grubun normal hızda olması durumunda gezilecek olup, grubun yavaş hareket etmesi zaman kaybı yaşanması vb. durumlarda gezilmesi rehberin insiyatifindedir.
 • Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Tur operatörü grupların kayıt sırasına, sağlık durumuna, uyumuna ve isteklerine göre yerleştirme yapar.
 • Otellerimizde aynı standartlarda-seviyede olmak ve en az mevcut otel kadar iyi olmak kaydı ile değişim yapılabilir. Acentemiz otellerde mecburi, mücbir, öngörülemeyen veya engellenemeyen sebepler nedeniyle değişiklik yapma hakkına sahiptir. Değişim olması durumunda misafirlerimizin onayına bilgisi sunulur.
 • Yeterli sayıya ulaşılamadığı takdirde acentemiz turu iptal etme hakkına sahiptir. İptal durumunda acentemiz misafirlerine bizzat haber vermek ile yükümlüdür.
 • Turlarımız oteller, araçlar, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı ayrı düşünülemez. Araçlar kişi sayısına göre acenta tarafından belirlenmekte olup araç tipinde ya da yukarıda belirtildiği gibi araçta koltuk sözü verilemez. Acentamızın turlarda kullanmış olduğu araçlar yeni-son model araçlar olup bütün turlarımız lüks ve konfor içerisinde Gezi Dünyası ikramlarımız ile yapılmaktadır.
 • Müze Kart, Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından sadece Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına verilen bir karttır. Müze Kartı olanlar, bir yıl boyunca Kültür ve Turizm Bakanlığı’na bağlı olan tüm müzelerde ve ören yerlerinde ücretsiz ziyaret hakkı kazanır. 18 yaş altı kişiler için müzeler ücretsizdir. T.C. vatandaşı olmayan konuklarımıza müze kart maalesef verilememektedir. Tam müze kartı ücreti 70 TL, Öğrenci/Öğretmen müze kartı ücreti 30 TL’dir.